IŠ LIETUVOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ - IŠ ANGLIJOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ

Siuntinių pervežimas į Angliją - Lietuva

Net ir tūkstančiai kilometrų šiais laikais nėra tas atstumas, kuris galėtų būtų neįveikiamas. Kelionės galimos ne tik lėktuvais, tačiau taip pat ir mikroautobusais. Pastaraisiais šiais laikais populiaru vykti Lietuva – Anglija kryptimi. Mes vežame į Angliją kartą per savaitę. Atsižvelgiant į kai kurias aplinkybes važiavimo diena gali keistis, taigi norinti sužinoti ar dar yra vietų – rekomenduojame kreiptis individualiai. Jums bus atsakyta į visus iškilusius klausimus.

Siuntu, kroviniu siuntimas:

  • Maži siuntinukai įš Anglijos - į Angliją
  • Siunta, krepšys, lagaminas įš Anglijos - į Angliją
  • Didesnė siunta, krovinukas, nestandartinė pakuotė įš Anglijos - į Angliją

Vežimas į Angliją kainos yra derinamos priimant užsakymus telefonu arba priimant siuntinius siuntimui tiesiogiai.


Pervežimas Lietuva - Anglija

Rekomenduojame su savimi turėti pinigų. Esant keleivių pageidavimui bus stojama pavalgyti arba parduotuvėje. Banko kortele galite atsiskaityti visose pravažiuojamose šalyse, nors jose įvesta valiuta nėra euras.

Profesionalai veža į Angliją komfortabiliomis transporto priemonėmis. Užtikriname, kad kelionė jums neprailgs, kadangi mikroautobusai – patys inovatyviausi. Autobuse yra reguliuojamos sėdynės, taigi kelionė bus patogi, nakties metu galėsite ilsėtis. Užtikrinama, kad žiemos metu salonas bus šiltas, o vasaros metu orą gaivins kondicionierius. Autobusiukai turi TV, taigi žiūrint filmus laikas labai greitai prabėgs. Svarbiausia – turime talpų bagažo skyrių, kuris suteikia galimybę pasiimti ne vieną lagaminą. Jų svoris nėra normuojamas.


Saugus siuntiniai iš/į Angliją

Siuntinių pervežimu užsiima organizacijai patikimi vairuotojai ir patogus transportas

Siuntiniai iš Anglijos kokybiškiausiai gabenami mikroautobusais. Svarbu akcentuoti, kad už siuntinio turinį atsako asmuo, kuris jį įteikia, kad labai svarbu susižinoti, kas gali būti vežama. Kadangi keliaujama per kelias šalis – reikia, kad siuntinyje nebūtų nieko, kad galėtų būti nelegalu Vokietijoje, Olandijoje ar Lenkijoje. Siuntiniai į Angliją vežami saugiai ir legaliai, taigi galite būti tikras, kad net ir patys sudėtingiausi bei trapiausi daiktai be jokių defektų pasieks reikiamą vietą. Mums labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas paslaugomis.


Keleivių vežimas į Angliją patogiais mikroautobusai

Profesionalai veža į Angliją komfortabiliomis transporto priemonėmis. Užtikriname, kad kelionė jums neprailgs, kadangi mikroautobusai – patys inovatyviausi.

Autobuse yra reguliuojamos sėdynės, taigi kelionė bus patogi, nakties metu galėsite ilsėtis. Užtikrinama, kad žiemos metu salonas bus šiltas, o vasaros metu orą gaivins kondicionierius. Autobusiukai turi TV, taigi žiūrint filmus laikas labai greitai prabėgs. Svarbiausia – turime talpų bagažo skyrių, kuris suteikia galimybę pasiimti ne vieną lagaminą. Jų svoris nėra normuojamas.


Lietuva - Anglija: +370 60693709 (LT) +44 7591717389 (UK)