IŠ LIETUVOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ - IŠ ANGLIJOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ

Keleivių vežimas – Keleivių pervežimas

Kiekvieną savaitę komfortiškai, saugiai ir greitai vežame keleivius į Anglija Lietuva Anglija

Komunikacijos tiltas tarp Lietuvos ir Anglijos artimas kaip niekada. Siekiant greitai, patogiai ir pigiai keliauti šių dviejų valstybių atkarpa – mikroautobusai yra geriausias pasirinkimas. Keleivių pervežimas mikroautobusais – viena populiariausių keliavimo galimybių, kuria naudojasi tautiečiai.

Keleivių vežimas patogiais mikroautobusais:

  • Keleiviai ir siuntos, Jūsų pageidavimu, paimami ir pristatomi nuo durų iki durų.
  • Vežame iki 7 žmonių grupes.
  • Keleivių pervežimas užsakomasiai reisais užsienyje iki 7 keleivių.

Keleivių pervežimo kainos yra derinamos priimant užsakymus telefonu arba priimant siuntinius siuntimui tiesiogiai.


Keleivių pervežimas iš/į Angliją

Keleivių pervežimas į Angliją mikroautobusais – geriausias pasirinkimas. Lyginant su kitomis transporto priemonėmis, jis laimi nes:

1. Tai pats pigiausias būdas pasiekti salą. Jeigu esate taupus žmogus – pasinaudokite šia galimybe.
2. Su savimi galima pasiimti norimą daiktų kiekį. Kilogramų skaičius lėktuve labai ribojamas, todėl daugelis žmonių vyksta be pačių jiems svarbiausių daiktų.
3. Kelionės yra patogi, kadangi vežama moderniomis transporto priemonėmis, kurios turi kondicionierių, sėdynės atsilenkia, o kelionės metu jus džiugins muzika.
4. Atsižvelgiama į kiekvieno keleivio pageidavimus. Taigi, sustojama pagal poreikį bei galimybes. Jokia kita keliavimo galimybė tokio komforto suteikti negali.
5. Keleivių pervežimas iš Anglijos vykdomas dažnai, taigi nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą laiką.
6. Kelionės metu pravažiuosite labai daug valstybių, taigi pamatysite skirtingą gamtą, kultūrą, o tai padės važiavimo valandas padaryti smagesnes.


Saugus siuntiniai iš/į Angliją

Siuntinių pervežimu užsiima organizacijai patikimi vairuotojai ir patogus transportas

Keleiviai patys atsako už savo bagažą. Jeigu gabena ką nors neleistino – turės susimokėti baudas, taigi naudinga pasidomėti, koks bagažas jums nesukels problemų. Visi mūsų keleiviai yra apdrausti, taigi galima mėgautis smagia kelione link arba iš salos. Kelionė ne tik kad neprailgs, tačiau taip pat ir suteiks naujų įspūdžių


Keleivių vežimas į Angliją patogiais mikroautobusai

Keleivių pervežimas į arba iš Anglijos prasideda tuomet, kai asmuo yra paimamas nuo namų durų ir nuvežamas ten, kur jam reikia.

Taip galima sutaupyti labai daug pinigų taksi, kuri reikalinga iš oro uosto, arba geležinkelio stoties nuvykti iki gyvenamosios vietos. Nei vienas kitas keliavimo būdas nesuteikia tokios galimybės. Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybės kortelės arba paso, kuris suteikia galimybę kirsti sienas. Užtikriname, kad kiekvienoje muitinėje neteks sustoti, tuo pačiu daiktai nebus tikrinami. Tačiau norint keltų persikelti į Angliją – dokumentas yra būtinas


Lietuva - Anglija: +370 60693709 (LT) +44 7591717389 (UK)