Keleivių pervežimas į Anglija Lietuva Anglija

Kiekvieną penktadieni vežame iš Lietuvos iš Anglijos vežame kiekviena sekmadienį.
+370 60693709 (LT) +447 591717389 (UK)

  • Kiekvieną savaitę komfortiškai, saugiai ir greitai vežame keleivius į Anglija Lietuva Anglija
  • Keleiviai ir siuntos, Jūsų pageidavimu, paimami ir pristatomi nuo durų iki durų.
  • Vežame iki 7 žmonių grupes.
  • Keleivių pervežimas užsakomasiai reisais užsienyje iki 7 keleivių.

Keleivių vežimas patogiais mikroautobusais:

  • Lietuva – Anglija
  • Anglija – Lietuva

Siuntu, kroviniu siuntimas:

  • Maži siuntinukai įš/į Angliją
  • Siunta, lagaminas, krepšys įš/į Angliją
  • Didesnė siunta, krovinukas, nestandartinė pakuotė įš/į Angliją

Keleivių pervežimas į Angliją

Komunikacijos tiltas tarp Lietuvos ir Anglijos artimas kaip niekada. Siekiant greitai, patogiai ir pigiai keliauti šių dviejų valstybių atkarpa – mikroautobusai yra geriausias pasirinkimas. Keleivių pervežimas mikroautobusais – viena populiariausių keliavimo galimybių, kuria naudojasi tautiečiai.

Keleivių pervežimas iš Anglijos

Keleivių pervežimas į Angliją mikroautobusais – geriausias pasirinkimas. Lyginant su kitomis transporto priemonėmis, jis laimi nes:
1. Tai pats pigiausias būdas pasiekti salą. Jeigu esate taupus žmogus – pasinaudokite šia galimybe.
2. Su savimi galima pasiimti norimą daiktų kiekį. Kilogramų skaičius lėktuve labai ribojamas, todėl daugelis žmonių vyksta be pačių jiems svarbiausių daiktų.
3. Kelionės yra patogi, kadangi vežama moderniomis transporto priemonėmis, kurios turi kondicionierių, sėdynės atsilenkia, o kelionės metu jus džiugins muzika.
4. Atsižvelgiama į kiekvieno keleivio pageidavimus. Taigi, sustojama pagal poreikį bei galimybes. Jokia kita keliavimo galimybė tokio komforto suteikti negali.
5. Keleivių pervežimas iš Anglijos vykdomas dažnai, taigi nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą laiką.
6. Kelionės metu pravažiuosite labai daug valstybių, taigi pamatysite skirtingą gamtą, kultūrą, o tai padės važiavimo valandas padaryti smagesnes.

Keleivių vežimas į Angliją

Keleivių pervežimas į arba iš Anglijos prasideda tuomet, kai asmuo yra paimamas nuo namų durų ir nuvežamas ten, kur jam reikia. Taip galima sutaupyti labai daug pinigų taksi, kuri reikalinga iš oro uosto, arba geležinkelio stoties nuvykti iki gyvenamosios vietos. Nei vienas kitas keliavimo būdas nesuteikia tokios galimybės.

Keleivių vežimas iš Anglijos

Nepamirškite su savimi turėti asmens tapatybės kortelės arba paso, kuris suteikia galimybę kirsti sienas. Užtikriname, kad kiekvienoje muitinėje neteks sustoti, tuo pačiu daiktai nebus tikrinami. Tačiau norint keltų persikelti į Angliją – dokumentas yra būtinas.
Keleiviai patys atsako už savo bagažą. Jeigu gabena ką nors neleistino – turės susimokėti baudas, taigi naudinga pasidomėti, koks bagažas jums nesukels problemų.
Visi mūsų keleiviai yra apdrausti, taigi galima mėgautis smagia kelione link arba iš salos. Kelionė ne tik kad neprailgs, tačiau taip pat ir suteiks naujų įspūdžių.

Lietuva Anglija Lietuva

Šiais laikais yra daug skirtingų keliavimo priemonių, kurios gali padėti pasiekti reikiamą tašką, greitai, patogiai ir pigiai. Platus pasirinkimas skatina lyginti skirtingus kriterijus, kol pavyks atrasti patogiausią keliavimo priemonę. Pamirškite laiko gaišimą sėdint prie kompiuterio ir ieškant pigiausių bilietų į Angliją. Pamirškite lagamino svėrimą ir baimę, kad gali tekti papildomai susimokėti už kiekvieną kilogramą. Nuo šiol pats moderniausias ir geriausias pasirinkimas – mikroautobusas.
Lietuva Anglija Lietuva kryptis kartu su UAB „Transemija“ bus ne vargas, o tikras malonumas! Kodėl turėtumėte pasitikėti mūsų kompanijos paslaugomis?

Anglija Lietuva Anglija

• Įmonė suinteresuota patenkinti visų klientų norus, taigi individualiai atsižvelgiama į kiekvieną keliautoją ir stengiamasi patenkinti jo poreikius.
• Autobusai nuolatos juda Lietuva Anglija Lietuva kryptimi. Keliauti į salą galima spontaniškai, kadangi didelė tikimybė, kad vos užsimanę rasite Jums tinkamą kelionės laiką, kuris bus labai greitai.
• Tiek keleivių, tiek siuntų pervežimo paslaugos suteikiamos konkurencingomis kainomis.
• Garantuojama, kad tiek keleivis, tiek jo bagažas arba siuntinys saugiai pasieks reikiamą vietą. Visi keleiviai yra apdrausti kompanijos lėšomis, taigi įmonė prisiima atsakomybę dėl kelionės kokybės. Taip pat kompanija prisiima atsakomybę dėl siuntinių pristatymo į reikiamą vietą.
• Kelionė Lietuva Anglija bus patogi. Karštą vasaros dieną atsigaivinti padės kondicionierius, sėdynės išsilenkia, kad žmonės galėtų miegoti, visus norimus daiktus galite pasiimti su savimi ir jiems užteks vietos.
• Kiekvienas keleivis arba siuntą perduodantis asmuo konsultuojamas individualiai. Pateikiami atsakymai į visus iškilusius klausimus, stengiamasi surasti patogiausius sprendimus.
• Anglija Lietuva maršrutu taip pat keleiviai arba siuntiniai gali būti paliekami Olandijoje, Vokietijoje arba Lenkijoje.
• Pastoviems klientams suteikiamos nuolaidos, kurios padės pasiekti tikslą dar mažesnėmis kainomis.
Anglija Lietuva Anglija – gana dažnas maršrutas. Jeigu norite, kad kelionė neprailgtų, o suteiktų naujų įspūdžių – pasitikėkite mumis. Ilgametė patirtis padėjo sukurti patogią kelionę, kuri tampa ne vargu, o nuotykiu.

Visos kainos yra derinamos priimant užsakymus telefonu arba priimant siuntinius siuntimui tiesiogiai.

Dekojame, kad naudojates mūsų paslaugomis. Maloniai laukiame Jūsų. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis mūsų telefonais (UK): +447 591717389 (LT): +370 60693709

Susisiekite su mumis


Susisiekite su mumis