IŠ LIETUVOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ - IŠ ANGLIJOS IŠVYKSTAME KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ

Keleivių vežimas į Angliją patogiais mikroautobusais:

Vežame į Anglija keleivius ir siuntas, pristatymas i sutartą vietą.
Paimame iš daugelio miestu Lietuvoje bei Anglijoje.
Vežame į Angliją ir Lietuvą. Pageidaujant kitur, galime susitarima.
Kiekvieną savaitę vežame iš/į Angliją

Pervežimas Lietuva - Anglija

Rekomenduojame su savimi turėti pinigų. Esant keleivių pageidavimui bus stojama pavalgyti arba parduotuvėje. Banko kortele galite atsiskaityti visose pravažiuojamose šalyse, nors jose įvesta valiuta nėra euras.

Profesionalai veža į Angliją komfortabiliomis transporto priemonėmis. Užtikriname, kad kelionė jums neprailgs, kadangi mikroautobusai – patys inovatyviausi. Autobuse yra reguliuojamos sėdynės, taigi kelionė bus patogi, nakties metu galėsite ilsėtis. Užtikrinama, kad žiemos metu salonas bus šiltas, o vasaros metu orą gaivins kondicionierius. Autobusiukai turi TV, taigi žiūrint filmus laikas labai greitai prabėgs. Svarbiausia – turime talpų bagažo skyrių, kuris suteikia galimybę pasiimti ne vieną lagaminą. Jų svoris nėra normuojamas.


Saugus siuntiniai iš/į Angliją


Maži siuntinukai įš/į Angliją
Siunta, lagaminas, krepšys įš/į Angliją
Didesnė siunta, krovinukas, nestandartinė pakuotė įš/į Angliją

Visos kainos yra derinamos priimant užsakymus telefonu arba priimant siuntinius siuntimui tiesiogiai.

Keleivių vežimas į Angliją patogiais mikroautobusai

Profesionalai veža į Angliją komfortabiliomis transporto priemonėmis. Užtikriname, kad kelionė jums neprailgs, kadangi mikroautobusai – patys inovatyviausi.

Autobuse yra reguliuojamos sėdynės, taigi kelionė bus patogi, nakties metu galėsite ilsėtis. Užtikrinama, kad žiemos metu salonas bus šiltas, o vasaros metu orą gaivins kondicionierius. Autobusiukai turi TV, taigi žiūrint filmus laikas labai greitai prabėgs. Svarbiausia – turime talpų bagažo skyrių, kuris suteikia galimybę pasiimti ne vieną lagaminą.


Anglija - Lietuva - Anglija Užsakymai

Užsakymai priimami nuo 8 val. ryto iki 22 val. vakaro Jūsų (Lietuvos ar Anglijos) laiku. Dekojame, kad naudojates mūsų paslaugomis. Maloniai laukiame Jūsų. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis mūsų telefonais (UK): +44 7591717389 (LT): +370 60693709

Lietuva - Anglija: +370 60693709 (LT) +44 7591717389 (UK)